Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 06 JUL 19:03
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Tårtspade
nr. 628722

Tårtspade, skedar m.m. mest silver, tot V = 182 g

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 6 2022-07-03 21:08:47 450 kr
Budgivare 4 2022-06-30 13:21:52 400 kr
Budgivare 6 2022-07-03 21:08:23 400 kr
Budgivare 4 2022-06-30 13:21:52 350 kr
Budgivare 6 2022-07-01 06:47:35 300 kr
Budgivare 4 2022-06-30 13:21:52 250 kr
Budgivare 6 2022-07-01 06:45:55 200 kr
Budgivare 4 2022-06-30 13:21:52 175 kr
Budgivare 5 2022-06-30 14:51:38 150 kr
Budgivare 4 2022-06-30 13:21:52 125 kr
Budgivare 3 2022-06-30 08:34:02 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 05:58:27 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 20:49:09 50 kr