Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 06 JUL 19:04
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Mynt
nr. 628723

Mynt, silver, tot V = 165

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 2 2022-06-30 13:21:31 350 kr
Budgivare 4 2022-07-02 08:44:54 300 kr
Budgivare 2 2022-06-30 13:21:31 250 kr
Budgivare 3 2022-06-30 14:37:47 200 kr
Budgivare 2 2022-06-30 13:21:31 175 kr
Budgivare 3 2022-06-30 14:37:39 150 kr
Budgivare 2 2022-06-30 13:21:31 125 kr
Budgivare 3 2022-06-30 14:37:33 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 13:21:31 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 20:38:06 50 kr