Auktionen avslutad:
3 000 kr
Avslutas: 06 JUL 19:17
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Owe Zerge
nr. 628726

Owe Zerge, blyertsteckning, dagmått = 16 x 15

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (39 bud)
Budgivare 1 2022-07-06 19:09:35 3 000 kr
Budgivare 6 2022-07-06 19:14:03 3 000 kr
Budgivare 1 2022-07-06 19:09:35 2 900 kr
Budgivare 6 2022-07-06 19:11:42 2 800 kr
Budgivare 1 2022-07-06 19:07:44 2 700 kr
Budgivare 6 2022-07-06 19:09:21 2 600 kr
Budgivare 1 2022-07-06 19:05:47 2 500 kr
Budgivare 6 2022-07-06 19:07:19 2 500 kr
Budgivare 1 2022-07-06 19:04:15 2 300 kr
Budgivare 11 2022-07-06 19:05:27 2 200 kr
Budgivare 1 2022-07-06 19:04:15 2 100 kr
Budgivare 6 2022-07-06 18:54:20 2 000 kr
Budgivare 1 2022-07-06 19:04:07 1 900 kr
Budgivare 6 2022-07-06 18:54:20 1 700 kr
Budgivare 11 2022-07-06 18:51:19 1 600 kr
Budgivare 6 2022-07-06 17:25:58 1 500 kr
Budgivare 10 2022-07-06 18:19:35 1 500 kr
Budgivare 6 2022-07-06 17:25:58 1 300 kr
Budgivare 10 2022-07-06 18:17:51 1 200 kr
Budgivare 6 2022-07-06 17:25:58 1 000 kr
Budgivare 10 2022-07-06 18:17:20 950 kr
Budgivare 6 2022-07-05 10:44:18 800 kr
Budgivare 9 2022-07-06 08:18:17 750 kr
Budgivare 6 2022-06-30 23:07:09 700 kr
Budgivare 8 2022-07-04 21:17:01 700 kr
Budgivare 6 2022-06-30 23:07:09 650 kr
Budgivare 7 2022-07-03 22:17:23 600 kr
Budgivare 6 2022-06-30 23:07:09 550 kr
Budgivare 7 2022-07-03 22:17:16 500 kr
Budgivare 6 2022-06-30 23:07:09 350 kr
Budgivare 3 2022-06-29 23:15:54 300 kr
Budgivare 5 2022-06-29 23:57:35 250 kr
Budgivare 3 2022-06-29 23:15:54 200 kr
Budgivare 5 2022-06-29 23:57:30 175 kr
Budgivare 3 2022-06-29 23:15:54 150 kr
Budgivare 4 2022-06-29 23:51:58 125 kr
Budgivare 3 2022-06-29 23:15:54 100 kr
Budgivare 2 2022-06-29 21:57:01 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 20:35:52 50 kr