Auktionen avslutad:
1 200 kr
Avslutas: 06 JUL 19:09
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bertil Vallien
nr. 628732

Bertil Vallien, skål, unik överfång, H = 15, D = 14

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 3 2022-07-04 22:12:23 1 200 kr
Budgivare 7 2022-07-04 20:23:45 1 100 kr
Budgivare 3 2022-06-29 21:47:17 1 000 kr
Budgivare 3 2022-06-29 21:47:17 950 kr
Budgivare 6 2022-07-03 18:42:06 900 kr
Budgivare 3 2022-06-29 21:47:17 850 kr
Budgivare 6 2022-07-03 18:42:03 800 kr
Budgivare 3 2022-06-29 21:47:17 750 kr
Budgivare 6 2022-07-03 18:42:00 700 kr
Budgivare 3 2022-06-29 21:47:17 650 kr
Budgivare 6 2022-07-03 18:41:57 600 kr
Budgivare 3 2022-06-29 21:47:17 550 kr
Budgivare 6 2022-07-03 18:41:53 500 kr
Budgivare 3 2022-06-29 21:47:17 450 kr
Budgivare 5 2022-07-03 18:32:56 400 kr
Budgivare 3 2022-06-29 21:47:17 350 kr
Budgivare 4 2022-06-30 10:29:28 300 kr
Budgivare 3 2022-06-29 21:47:17 100 kr
Budgivare 2 2022-06-29 21:02:55 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 20:41:11 50 kr