Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 06 JUL 19:29
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vas
nr. 628752

Vas, Lalique, H = 12

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 5 2022-07-06 19:05:59 350 kr
Budgivare 7 2022-07-06 19:26:29 300 kr
Budgivare 5 2022-07-06 18:04:23 250 kr
Budgivare 6 2022-07-06 17:32:09 200 kr
Budgivare 5 2022-07-06 18:04:08 200 kr
Budgivare 6 2022-07-06 17:32:09 175 kr
Budgivare 5 2022-07-06 08:30:29 150 kr
Budgivare 4 2022-07-06 08:00:14 125 kr
Budgivare 3 2022-07-06 07:42:20 100 kr
Budgivare 2 2022-07-02 20:36:40 75 kr
Budgivare 1 2022-06-30 12:38:42 50 kr