900 kr
Avslutas: 05 JUL 21:22
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Matlagningskärl
nr. 628754

Matlagningskärl, metall och keramik, Afrika, höjd 27 cm och lägre, Proveniens Peter Von Busch privata samlingar. Fd chef för Marinmuseum i Karlskrona, Museirådet och Expert på Antikrundan

Anmärkningar: Rost

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 5 2022-06-29 14:10:58 900 kr
Budgivare 4 2022-06-29 14:45:40 900 kr
Budgivare 5 2022-06-29 14:10:58 850 kr
Budgivare 4 2022-06-29 14:45:37 800 kr
Budgivare 5 2022-06-29 14:10:58 750 kr
Budgivare 4 2022-06-29 14:45:34 700 kr
Budgivare 5 2022-06-29 14:10:58 650 kr
Budgivare 4 2022-06-29 14:45:31 600 kr
Budgivare 5 2022-06-29 14:10:58 550 kr
Budgivare 4 2022-06-29 14:45:14 500 kr
Budgivare 5 2022-06-29 14:10:58 350 kr
Budgivare 4 2022-06-29 12:12:38 300 kr
Budgivare 5 2022-06-29 14:10:49 300 kr
Budgivare 4 2022-06-29 12:12:38 250 kr
Budgivare 2 2022-06-29 09:32:30 200 kr
Budgivare 2 2022-06-29 09:32:30 125 kr
Budgivare 3 2022-06-29 11:50:40 100 kr
Budgivare 2 2022-06-29 09:32:30 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 21:29:03 50 kr