Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 06 JUL 19:33
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skål
nr. 628759

Skål, Lisa Bauer, H = 14, D = 24

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 6 2022-07-06 19:04:25 350 kr
Budgivare 3 2022-07-05 19:27:02 300 kr
Budgivare 5 2022-07-06 19:00:51 250 kr
Budgivare 3 2022-07-05 19:27:02 150 kr
Budgivare 4 2022-07-06 18:33:28 125 kr
Budgivare 3 2022-07-05 19:27:02 100 kr
Budgivare 2 2022-07-04 16:33:21 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 22:39:42 50 kr