Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 06 JUL 19:35
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Hatt
nr. 628761

Hatt, Stetson, kjol Burberry m.m.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 7 2022-07-05 21:04:22 550 kr
Budgivare 6 2022-07-06 08:59:40 500 kr
Budgivare 7 2022-07-05 21:04:22 450 kr
Budgivare 6 2022-07-04 22:42:21 400 kr
Budgivare 3 2022-07-03 22:22:00 350 kr
Budgivare 5 2022-07-03 06:31:17 300 kr
Budgivare 5 2022-07-03 06:31:17 150 kr
Budgivare 4 2022-07-02 12:26:32 125 kr
Budgivare 3 2022-06-30 23:43:13 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 14:21:26 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 21:18:51 50 kr