650 kr
Avslutas: 06 JUL 19:00
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Dolk
nr. 628769

Dolk, Asien, 18/1900-tal, längd 40 cm, Proveniens Peter Von Busch privata samlingar. Fd chef för Marinmuseum i Karlskrona, Museirådet och Expert på Antikrundan

Anmärkningar: Bucklor

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 7 2022-07-06 18:45:26 650 kr
Budgivare 6 2022-07-06 16:28:24 600 kr
Budgivare 5 2022-07-06 12:33:39 550 kr
Budgivare 1 2022-06-29 19:23:49 500 kr
Budgivare 5 2022-07-06 12:33:26 500 kr
Budgivare 1 2022-06-29 19:23:49 450 kr
Budgivare 4 2022-07-03 18:27:40 400 kr
Budgivare 1 2022-06-29 19:23:49 350 kr
Budgivare 3 2022-07-01 15:14:03 300 kr
Budgivare 1 2022-06-29 19:23:49 250 kr
Budgivare 2 2022-06-29 19:44:15 200 kr
Budgivare 1 2022-06-29 19:23:49 150 kr
Budgivare 2 2022-06-29 19:44:05 125 kr
Budgivare 1 2022-06-29 19:23:49 100 kr
Budgivare 2 2022-06-29 19:44:00 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 19:23:49 50 kr