Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 06 JUL 19:04
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Cylinderhatt
nr. 628771

Cylinderhatt, handskar hattask mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 6 2022-07-06 19:00:32 200 kr
Budgivare 5 2022-07-05 22:25:01 175 kr
Budgivare 2 2022-07-05 20:36:29 150 kr
Budgivare 4 2022-07-05 16:15:50 125 kr
Budgivare 3 2022-07-05 13:40:01 100 kr
Budgivare 2 2022-07-04 18:50:10 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 20:09:29 50 kr