Auktionen avslutad:
2 100 kr
Avslutas: 06 JUL 19:14
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Stereodelar
nr. 628772

Stereodelar, högtalare 4 st, Bang & Olufsen, Beomaster 6500 mm

Anmärkningar: Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (27 bud)
Budgivare 8 2022-07-06 19:11:13 2 100 kr
Budgivare 7 2022-07-06 19:11:03 2 000 kr
Budgivare 8 2022-07-06 19:09:01 1 900 kr
Budgivare 7 2022-07-06 19:04:16 1 800 kr
Budgivare 1 2022-07-06 19:06:26 1 800 kr
Budgivare 7 2022-07-06 19:04:16 1 700 kr
Budgivare 1 2022-07-06 19:02:58 1 600 kr
Budgivare 7 2022-07-06 19:03:25 1 600 kr
Budgivare 1 2022-07-06 19:02:58 1 300 kr
Budgivare 5 2022-07-06 08:59:26 1 200 kr
Budgivare 7 2022-07-06 19:01:15 1 200 kr
Budgivare 5 2022-07-06 08:59:26 1 100 kr
Budgivare 6 2022-07-06 12:17:24 1 000 kr
Budgivare 5 2022-07-06 08:58:40 650 kr
Budgivare 4 2022-07-05 20:31:24 600 kr
Budgivare 3 2022-07-01 22:29:48 550 kr
Budgivare 2 2022-06-30 22:51:31 500 kr
Budgivare 3 2022-07-01 22:29:45 500 kr
Budgivare 2 2022-06-30 22:51:31 450 kr
Budgivare 3 2022-07-01 01:25:15 400 kr
Budgivare 2 2022-06-30 22:51:31 350 kr
Budgivare 3 2022-07-01 01:25:11 300 kr
Budgivare 2 2022-06-30 22:51:31 250 kr
Budgivare 1 2022-06-30 09:07:15 200 kr
Budgivare 1 2022-06-30 09:07:15 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 22:51:18 75 kr
Budgivare 1 2022-06-30 09:07:15 50 kr