Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 06 JUL 19:43
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Handväska
nr. 628780

Handväska, skinn, B = 30

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 3 2022-07-06 19:33:30 300 kr
Budgivare 7 2022-07-06 18:35:05 250 kr
Budgivare 6 2022-07-05 23:12:50 200 kr
Budgivare 5 2022-07-05 16:17:11 175 kr
Budgivare 2 2022-06-30 10:10:34 150 kr
Budgivare 4 2022-07-04 07:35:36 150 kr
Budgivare 2 2022-06-30 10:10:34 125 kr
Budgivare 3 2022-07-02 19:54:47 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 10:10:34 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 23:15:00 50 kr