Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 06 JUL 19:51
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Taklampa
nr. 628797

Taklampa + jordglob, plast, H = 50 o mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-07-06 19:47:14 75 kr
Budgivare 1 2022-07-06 19:46:13 50 kr