Auktionen avslutad:
2 100 kr
Avslutas: 06 JUL 19:47
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
TV
nr. 628799

TV, Samsung, 55-tum, fjärrkontroll

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (31 bud)
Budgivare 5 2022-07-06 19:44:07 2 100 kr
Budgivare 7 2022-07-06 19:42:00 2 000 kr
Budgivare 5 2022-07-06 19:40:51 1 900 kr
Budgivare 7 2022-07-06 19:39:11 1 800 kr
Budgivare 5 2022-07-06 19:38:27 1 700 kr
Budgivare 7 2022-07-06 19:36:08 1 600 kr
Budgivare 5 2022-07-06 19:38:15 1 600 kr
Budgivare 7 2022-07-06 19:36:00 1 500 kr
Budgivare 5 2022-07-06 19:35:53 1 400 kr
Budgivare 7 2022-07-06 19:31:06 1 300 kr
Budgivare 5 2022-07-06 19:33:13 1 200 kr
Budgivare 7 2022-07-06 19:31:06 1 100 kr
Budgivare 8 2022-07-06 12:53:16 1 000 kr
Budgivare 5 2022-07-06 19:08:53 950 kr
Budgivare 8 2022-07-06 12:53:16 900 kr
Budgivare 7 2022-07-06 10:12:26 850 kr
Budgivare 6 2022-07-06 09:47:49 800 kr
Budgivare 3 2022-07-01 12:18:41 750 kr
Budgivare 3 2022-07-01 12:18:41 650 kr
Budgivare 6 2022-07-06 09:47:43 600 kr
Budgivare 3 2022-07-01 12:18:41 550 kr
Budgivare 5 2022-07-05 07:17:15 500 kr
Budgivare 3 2022-07-01 12:18:41 450 kr
Budgivare 4 2022-07-01 12:44:37 400 kr
Budgivare 3 2022-07-01 12:18:41 350 kr
Budgivare 4 2022-07-01 12:44:23 300 kr
Budgivare 3 2022-07-01 12:18:41 250 kr
Budgivare 4 2022-07-01 12:44:17 200 kr
Budgivare 3 2022-07-01 12:18:41 100 kr
Budgivare 2 2022-07-01 07:14:57 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 20:05:31 50 kr