Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 06 JUL 20:15
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Väggfotogenlampa
nr. 628825

Väggfotogenlampa, nautisk, H = 49

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 3 2022-07-06 20:12:06 175 kr
Budgivare 4 2022-07-06 20:09:36 150 kr
Budgivare 3 2022-07-06 20:09:28 125 kr
Budgivare 1 2022-06-29 23:10:27 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 23:11:49 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 23:10:15 50 kr