Auktionen avslutad:
950 kr
Avslutas: 06 JUL 20:10
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Fat
nr. 628854

Fat silver, diameter20 cm, vikt 200 gram

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (22 bud)
Budgivare 6 2022-07-04 11:09:51 950 kr
Budgivare 3 2022-06-30 13:19:08 900 kr
Budgivare 6 2022-07-04 11:09:47 900 kr
Budgivare 3 2022-06-30 13:19:08 850 kr
Budgivare 5 2022-06-30 18:30:09 800 kr
Budgivare 3 2022-06-30 13:19:08 650 kr
Budgivare 4 2022-06-30 14:49:37 600 kr
Budgivare 3 2022-06-30 13:19:08 550 kr
Budgivare 4 2022-06-30 14:49:29 500 kr
Budgivare 3 2022-06-30 13:19:08 450 kr
Budgivare 2 2022-06-29 21:58:01 400 kr
Budgivare 1 2022-06-29 20:25:09 350 kr
Budgivare 2 2022-06-29 21:57:45 350 kr
Budgivare 1 2022-06-29 20:25:09 300 kr
Budgivare 2 2022-06-29 21:57:41 250 kr
Budgivare 1 2022-06-29 20:25:09 200 kr
Budgivare 2 2022-06-29 21:57:36 175 kr
Budgivare 1 2022-06-29 20:25:09 150 kr
Budgivare 2 2022-06-29 21:57:31 125 kr
Budgivare 1 2022-06-29 20:25:09 100 kr
Budgivare 2 2022-06-29 21:57:26 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 20:25:09 50 kr