250 kr
Avslutas: 06 JUL 20:24
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Karaffer
nr. 628871

Karaffer, skålar mm, glas, 1900-tal, höjd 29 cm

Anmärkningar: Enstaka nagg, avlagringar

Budgivare 2 2022-07-04 02:12:27 250 kr
Budgivare 1 2022-07-06 12:46:08 200 kr
Budgivare 2 2022-07-04 02:12:27 175 kr
Budgivare 1 2022-07-05 15:27:13 150 kr
Budgivare 2 2022-07-04 02:12:27 125 kr
Budgivare 1 2022-07-05 11:21:00 100 kr
Budgivare 2 2022-07-04 02:12:27 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 20:29:43 50 kr