Auktionen avslutad:
2 000 kr
Avslutas: 06 JUL 21:18
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Solur
nr. 628936

Solur, metall, 1900-talets andra hälft, höjd 80 cm

Anmärkningar: Tillsynes obegagnat

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (34 bud)
Budgivare 11 2022-07-06 21:15:13 2 000 kr
Budgivare 9 2022-07-06 20:37:41 1 900 kr
Budgivare 11 2022-07-06 21:15:02 1 800 kr
Budgivare 9 2022-07-06 20:37:41 1 700 kr
Budgivare 11 2022-07-06 21:14:46 1 600 kr
Budgivare 9 2022-07-06 20:37:41 1 500 kr
Budgivare 6 2022-07-06 20:24:49 1 400 kr
Budgivare 9 2022-07-04 18:55:07 1 300 kr
Budgivare 10 2022-07-04 18:28:42 1 200 kr
Budgivare 9 2022-07-03 20:20:31 1 100 kr
Budgivare 6 2022-07-02 07:21:07 1 000 kr
Budgivare 9 2022-07-03 20:20:28 950 kr
Budgivare 6 2022-07-02 07:21:07 900 kr
Budgivare 9 2022-07-03 20:20:26 850 kr
Budgivare 6 2022-07-02 07:21:07 800 kr
Budgivare 9 2022-07-03 20:20:23 750 kr
Budgivare 6 2022-07-02 07:21:07 700 kr
Budgivare 9 2022-07-03 20:20:21 650 kr
Budgivare 6 2022-07-02 07:21:07 600 kr
Budgivare 8 2022-07-03 17:06:31 550 kr
Budgivare 6 2022-07-02 07:21:07 500 kr
Budgivare 7 2022-07-02 17:24:05 450 kr
Budgivare 6 2022-07-02 07:21:07 400 kr
Budgivare 7 2022-07-02 17:23:43 350 kr
Budgivare 6 2022-07-02 07:21:07 300 kr
Budgivare 5 2022-07-01 07:26:34 250 kr
Budgivare 2 2022-06-29 22:28:53 200 kr
Budgivare 5 2022-07-01 07:26:15 200 kr
Budgivare 2 2022-06-29 22:28:53 175 kr
Budgivare 4 2022-06-30 20:49:29 150 kr
Budgivare 2 2022-06-29 22:28:53 125 kr
Budgivare 3 2022-06-29 23:32:19 100 kr
Budgivare 2 2022-06-29 22:28:53 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 21:28:41 50 kr