Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 06 JUL 20:00
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Grafiskt
nr. 629008

Grafiskt blad, kopparstick av J.F Martin, "Slaget vid Hogland", efter oljemålning av Louis Jean Desprez, 71x51 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-06-30 13:08:29 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 23:03:44 50 kr