Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 06 JUL 20:15
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Grafiska
nr. 629015

Grafiska tryck, 2 st, efter kopparstick, bland annat efter Chatelains nautiska instrument, 1720-tal, 55x45 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 1 2022-07-06 20:12:33 100 kr
Budgivare 2 2022-07-06 20:11:56 75 kr
Budgivare 1 2022-07-06 18:30:38 50 kr