125 kr
Avslutas: 06 JUL 20:35
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Karaffer
nr. 629035

Karaffer, kristall, Elis Bergh, en signerad, Kosta, 1944, etikettmärkt, höjd 23 cm.

Anmärkningar: Mindre nagg på proppens nederkant, propp saknas till en karaff.

Budgivare 2 2022-07-06 20:32:09 125 kr
Budgivare 1 2022-07-06 20:32:59 100 kr
Budgivare 2 2022-07-06 20:32:09 75 kr
Budgivare 1 2022-07-06 18:17:09 50 kr