Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 06 JUL 20:40
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Karaff
nr. 629038

Karaff, brännvinsflaska, remmare 5 st, ölglas, "Happiness", Ulrika Hydman Vallien, Kosta Boda, höjd 26 cm och mindre.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 2 2022-07-04 02:14:57 175 kr
Budgivare 1 2022-07-04 13:25:54 150 kr
Budgivare 2 2022-07-04 02:14:57 125 kr
Budgivare 1 2022-07-03 07:17:16 100 kr
Budgivare 1 2022-07-03 07:17:16 50 kr