Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 06 JUL 20:45
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Remmare
nr. 629041

Remmare, 12 st, höjd 15,5 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 9 2022-07-06 20:26:36 450 kr
Budgivare 8 2022-07-06 20:41:40 400 kr
Budgivare 9 2022-07-06 20:26:36 350 kr
Budgivare 8 2022-07-06 19:56:07 300 kr
Budgivare 7 2022-07-06 18:45:13 250 kr
Budgivare 6 2022-07-05 21:36:22 200 kr
Budgivare 5 2022-07-03 07:17:49 175 kr
Budgivare 4 2022-07-01 20:41:58 150 kr
Budgivare 3 2022-07-01 17:03:27 125 kr
Budgivare 1 2022-06-30 07:56:34 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 00:19:34 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 22:24:15 50 kr