Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 22 JUL 20:39
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kamerastativ
nr. 629212

Kamerastativ, äldre skrin m.m.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-07-18 11:38:08 125 kr
Budgivare 3 2022-07-18 09:11:48 100 kr
Budgivare 2 2022-07-04 14:52:50 75 kr
Budgivare 1 2022-07-01 01:16:26 50 kr