Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 22 JUL 20:40
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bilhögtalare
nr. 629213

Bilhögtalare, JBL, 6 st + äldre billampglas

Anmärkningar: Ej testat på plats

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 4 2022-07-22 20:37:03 125 kr
Budgivare 3 2022-07-13 21:23:26 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 20:12:49 75 kr
Budgivare 1 2022-06-30 18:12:30 50 kr