Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 22 JUL 21:22
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Modellbilar
nr. 629247

Modellbilar och leksaker, bland annat Daiya, Japan

Anmärkningar: Delar saknas, ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-07-20 00:10:32 75 kr
Budgivare 1 2022-07-16 21:41:01 50 kr