Auktionen avslutad:
2 100 kr
Avslutas: 23 JUL 19:47
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Elverk Einhell
nr. 629367

Elverk Einhell

Anmärkningar: Obegagnad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (36 bud)
Budgivare 11 2022-07-10 18:03:50 2 100 kr
Budgivare 14 2022-07-10 10:10:29 2 000 kr
Budgivare 11 2022-07-10 18:03:45 2 000 kr
Budgivare 14 2022-07-10 10:10:29 1 900 kr
Budgivare 11 2022-07-10 18:02:58 1 800 kr
Budgivare 14 2022-07-10 10:10:29 1 700 kr
Budgivare 11 2022-07-10 18:02:53 1 600 kr
Budgivare 14 2022-07-10 10:10:29 1 500 kr
Budgivare 11 2022-07-08 08:32:14 1 400 kr
Budgivare 13 2022-07-07 15:38:30 1 300 kr
Budgivare 11 2022-07-06 12:35:25 1 200 kr
Budgivare 5 2022-07-05 17:13:03 1 100 kr
Budgivare 11 2022-07-03 06:08:53 1 000 kr
Budgivare 12 2022-07-02 21:25:13 950 kr
Budgivare 11 2022-07-01 19:42:34 900 kr
Budgivare 9 2022-07-01 01:04:51 850 kr
Budgivare 10 2022-07-01 13:09:39 800 kr
Budgivare 9 2022-07-01 01:04:51 750 kr
Budgivare 10 2022-07-01 13:09:24 700 kr
Budgivare 9 2022-07-01 01:04:51 650 kr
Budgivare 8 2022-06-30 22:16:35 600 kr
Budgivare 7 2022-06-30 22:01:50 550 kr
Budgivare 6 2022-06-30 18:06:47 500 kr
Budgivare 5 2022-06-30 17:57:25 450 kr
Budgivare 4 2022-06-30 17:45:09 400 kr
Budgivare 3 2022-06-30 17:45:06 350 kr
Budgivare 2 2022-06-30 16:07:01 300 kr
Budgivare 3 2022-06-30 17:45:03 300 kr
Budgivare 2 2022-06-30 16:07:01 250 kr
Budgivare 3 2022-06-30 17:45:00 200 kr
Budgivare 2 2022-06-30 16:07:01 175 kr
Budgivare 3 2022-06-30 17:44:52 150 kr
Budgivare 2 2022-06-30 16:07:01 125 kr
Budgivare 3 2022-06-30 17:44:49 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 16:07:01 75 kr
Budgivare 1 2022-06-30 13:44:39 50 kr