Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 23 JUL 19:51
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
MC
nr. 629371

MC hjälm med bluetooth XL 61-62

Anmärkningar: Obegagnad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 6 2022-07-23 19:46:47 550 kr
Budgivare 3 2022-07-02 16:14:27 500 kr
Budgivare 6 2022-07-23 19:46:33 450 kr
Budgivare 3 2022-07-02 16:14:27 400 kr
Budgivare 5 2022-07-11 19:45:02 350 kr
Budgivare 3 2022-07-02 16:14:27 300 kr
Budgivare 4 2022-07-04 22:20:14 250 kr
Budgivare 3 2022-07-02 16:14:27 200 kr
Budgivare 4 2022-07-04 22:19:10 175 kr
Budgivare 3 2022-07-02 16:14:27 150 kr
Budgivare 4 2022-07-04 22:18:43 125 kr
Budgivare 3 2022-07-02 16:14:27 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 19:45:06 75 kr
Budgivare 1 2022-06-30 18:06:08 50 kr