Auktionen avslutad:
2 400 kr
Avslutas: 24 JUL 19:48
Utropspris:  1 200 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Orientmatta
nr. 629567

Orientmatta, 303 x 200

Anmärkningar: Kantslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (37 bud)
Budgivare 5 2022-07-24 19:45:44 2 400 kr
Budgivare 11 2022-07-24 18:43:51 2 300 kr
Budgivare 5 2022-07-24 19:45:42 2 200 kr
Budgivare 11 2022-07-24 18:43:51 2 100 kr
Budgivare 5 2022-07-24 19:45:39 2 000 kr
Budgivare 11 2022-07-24 18:43:51 1 900 kr
Budgivare 5 2022-07-24 19:45:35 1 800 kr
Budgivare 11 2022-07-24 18:43:51 1 700 kr
Budgivare 9 2022-07-23 12:10:02 1 600 kr
Budgivare 9 2022-07-10 21:48:12 1 500 kr
Budgivare 10 2022-07-23 00:06:12 1 500 kr
Budgivare 9 2022-07-10 21:48:08 1 400 kr
Budgivare 5 2022-07-06 12:02:31 1 300 kr
Budgivare 8 2022-07-04 01:57:32 1 200 kr
Budgivare 7 2022-07-03 21:01:43 1 100 kr
Budgivare 6 2022-07-03 18:58:23 1 000 kr
Budgivare 1 2022-07-02 22:06:20 950 kr
Budgivare 5 2022-07-02 19:03:49 900 kr
Budgivare 3 2022-07-02 18:25:06 850 kr
Budgivare 5 2022-07-01 22:04:39 800 kr
Budgivare 1 2022-07-01 21:09:48 750 kr
Budgivare 5 2022-07-01 22:04:37 700 kr
Budgivare 1 2022-07-01 21:09:48 650 kr
Budgivare 5 2022-07-01 22:04:34 600 kr
Budgivare 1 2022-07-01 21:09:48 550 kr
Budgivare 3 2022-06-30 22:05:26 500 kr
Budgivare 3 2022-06-30 22:05:26 450 kr
Budgivare 4 2022-07-01 07:56:55 400 kr
Budgivare 3 2022-06-30 22:05:26 350 kr
Budgivare 1 2022-06-30 20:31:01 300 kr
Budgivare 1 2022-06-30 20:31:01 250 kr
Budgivare 2 2022-06-30 20:59:47 200 kr
Budgivare 1 2022-06-30 20:31:01 150 kr
Budgivare 2 2022-06-30 20:59:38 125 kr
Budgivare 1 2022-06-30 20:31:01 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 20:59:35 75 kr
Budgivare 1 2022-06-30 20:31:01 50 kr