Auktionen avslutad:
950 kr
Avslutas: 24 JUL 20:11
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Samlarbilar
nr. 629610

Samlarbilar, Atlas, "Silver Cars"

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 7 2022-07-24 17:24:09 950 kr
Budgivare 1 2022-07-24 15:50:50 900 kr
Budgivare 1 2022-07-24 15:50:50 750 kr
Budgivare 7 2022-07-22 22:33:50 700 kr
Budgivare 6 2022-07-16 21:26:33 650 kr
Budgivare 5 2022-07-14 01:14:34 600 kr
Budgivare 1 2022-06-30 19:20:42 550 kr
Budgivare 5 2022-07-14 01:14:31 550 kr
Budgivare 1 2022-06-30 19:20:42 500 kr
Budgivare 4 2022-07-13 22:40:55 450 kr
Budgivare 1 2022-06-30 19:20:42 400 kr
Budgivare 3 2022-07-07 07:28:34 350 kr
Budgivare 1 2022-06-30 19:20:42 300 kr
Budgivare 2 2022-07-02 09:37:45 250 kr
Budgivare 1 2022-06-30 19:20:42 200 kr
Budgivare 2 2022-07-02 09:37:32 175 kr
Budgivare 1 2022-06-30 19:20:42 150 kr
Budgivare 2 2022-07-02 09:37:27 125 kr
Budgivare 1 2022-06-30 19:20:42 100 kr
Budgivare 2 2022-07-02 09:37:23 75 kr
Budgivare 1 2022-06-30 19:20:42 50 kr