Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 25 JUL 19:40
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Morkulla
nr. 629623

Morkulla, uppstoppad, höjd 27 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 5 2022-07-24 19:09:17 450 kr
Budgivare 3 2022-07-23 16:27:31 400 kr
Budgivare 5 2022-07-23 14:03:24 350 kr
Budgivare 3 2022-07-09 14:22:17 300 kr
Budgivare 5 2022-07-16 14:32:40 250 kr
Budgivare 3 2022-07-09 14:22:17 200 kr
Budgivare 4 2022-07-11 22:08:44 175 kr
Budgivare 3 2022-07-09 14:22:17 150 kr
Budgivare 4 2022-07-11 22:08:40 125 kr
Budgivare 3 2022-07-02 15:42:42 100 kr
Budgivare 2 2022-07-01 21:37:24 75 kr
Budgivare 1 2022-07-01 18:53:24 50 kr