Auktionen avslutad:
700 kr
Avslutas: 24 JUL 20:22
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Samlarbilder
nr. 629625

Samlarbilder + Viewmaster

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 7 2022-07-24 18:58:32 700 kr
Budgivare 6 2022-07-23 00:33:05 650 kr
Budgivare 6 2022-07-23 00:33:05 450 kr
Budgivare 5 2022-07-14 01:19:51 400 kr
Budgivare 3 2022-07-03 22:45:35 350 kr
Budgivare 4 2022-07-04 14:54:51 300 kr
Budgivare 3 2022-07-03 22:45:35 250 kr
Budgivare 4 2022-07-04 14:54:39 200 kr
Budgivare 3 2022-07-03 22:45:35 175 kr
Budgivare 2 2022-07-02 23:57:26 150 kr
Budgivare 2 2022-07-02 23:57:26 125 kr
Budgivare 3 2022-07-03 22:45:09 100 kr
Budgivare 2 2022-07-02 23:57:26 75 kr
Budgivare 1 2022-07-02 19:21:07 50 kr