Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 25 JUL 19:44
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skrattmås
nr. 629628

Skrattmås, uppstoppad, längd 35 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 6 2022-07-25 18:44:49 400 kr
Budgivare 3 2022-07-23 17:57:04 350 kr
Budgivare 4 2022-07-09 14:23:32 300 kr
Budgivare 3 2022-07-23 17:57:02 300 kr
Budgivare 4 2022-07-09 14:23:32 250 kr
Budgivare 1 2022-07-22 20:26:41 200 kr
Budgivare 4 2022-07-09 14:23:32 175 kr
Budgivare 5 2022-07-14 01:44:17 150 kr
Budgivare 4 2022-07-09 14:23:32 125 kr
Budgivare 3 2022-07-01 08:24:01 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 23:51:21 75 kr
Budgivare 1 2022-06-30 19:06:09 50 kr