1 200 kr
Avslutas: 25 JUL 19:54
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  150 kr
Thorvald Rygaard
nr. 629648

Thorvald Rygaard (1872-1939) marinmålning, olja på duk, signerad och daterad 1917, 89 X 54 cm

Budgivare 6 2022-07-12 22:40:02 1 200 kr
Budgivare 8 2022-07-12 22:15:09 1 100 kr
Budgivare 6 2022-07-11 21:55:48 1 000 kr
Budgivare 6 2022-07-11 21:55:17 400 kr
Budgivare 7 2022-07-11 16:17:16 350 kr
Budgivare 6 2022-07-11 08:50:40 300 kr
Budgivare 3 2022-07-10 22:40:26 250 kr
Budgivare 6 2022-07-05 10:22:07 200 kr
Budgivare 3 2022-07-04 18:29:47 175 kr
Budgivare 5 2022-07-04 17:49:04 150 kr
Budgivare 4 2022-07-03 19:38:56 125 kr
Budgivare 3 2022-07-01 08:43:23 100 kr
Budgivare 2 2022-07-01 00:56:08 75 kr
Budgivare 1 2022-06-30 23:54:49 50 kr