Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 24 JUL 20:42
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
BRIO
nr. 629652

BRIO leksaker ett parti

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 5 2022-07-24 20:39:58 150 kr
Budgivare 4 2022-07-23 23:08:35 125 kr
Budgivare 3 2022-07-05 21:10:41 100 kr
Budgivare 2 2022-07-04 23:41:11 75 kr
Budgivare 1 2022-07-02 19:20:12 50 kr