Auktionen avslutad:
800 kr
Avslutas: 26 JUL 20:04
Utropspris:  3 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Veterancykel Hermes
nr. 629824

Veterancykel Hermes, 1928, Aktiebolaget Nymans Verkstäder, Dam, 28"

Anmärkningar: Bruksslitage, nyligen genomgången och servad, trasig sadel

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 6 2022-07-26 19:08:17 800 kr
Budgivare 5 2022-07-15 12:45:36 750 kr
Budgivare 3 2022-07-02 23:17:41 700 kr
Budgivare 5 2022-07-15 12:45:24 700 kr
Budgivare 3 2022-07-02 23:17:41 550 kr
Budgivare 5 2022-07-15 12:45:01 500 kr
Budgivare 3 2022-07-02 23:17:41 450 kr
Budgivare 4 2022-07-03 21:18:50 400 kr
Budgivare 3 2022-07-02 23:17:41 350 kr
Budgivare 1 2022-07-02 10:20:28 300 kr
Budgivare 1 2022-07-02 10:20:28 150 kr
Budgivare 2 2022-07-02 21:47:52 125 kr
Budgivare 1 2022-07-02 10:20:28 100 kr
Budgivare 2 2022-07-02 21:47:39 75 kr
Budgivare 1 2022-07-02 10:20:28 50 kr