Auktionen avslutad:
1 400 kr
Avslutas: 09 AUG 19:05
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Folkdräkt
nr. 630698

Folkdräkt, strl. ca 38-40

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (23 bud)
Budgivare 9 2022-08-08 19:38:31 1 400 kr
Budgivare 8 2022-08-06 17:24:47 1 300 kr
Budgivare 9 2022-08-08 19:38:25 1 300 kr
Budgivare 8 2022-08-06 17:24:36 750 kr
Budgivare 6 2022-07-29 00:07:06 700 kr
Budgivare 7 2022-07-23 20:46:59 650 kr
Budgivare 3 2022-07-23 12:43:25 600 kr
Budgivare 7 2022-07-23 20:46:53 600 kr
Budgivare 3 2022-07-23 12:43:25 550 kr
Budgivare 7 2022-07-23 20:46:48 500 kr
Budgivare 3 2022-07-22 07:14:29 450 kr
Budgivare 6 2022-07-22 20:47:01 400 kr
Budgivare 3 2022-07-21 21:05:27 350 kr
Budgivare 5 2022-07-17 16:02:03 300 kr
Budgivare 4 2022-07-11 11:02:10 250 kr
Budgivare 2 2022-07-11 10:21:15 200 kr
Budgivare 4 2022-07-10 13:57:47 175 kr
Budgivare 2 2022-07-09 18:53:42 150 kr
Budgivare 3 2022-07-09 18:41:46 125 kr
Budgivare 2 2022-07-08 18:26:15 100 kr
Budgivare 3 2022-07-09 18:41:41 100 kr
Budgivare 2 2022-07-08 18:26:15 75 kr
Budgivare 1 2022-07-08 16:21:45 50 kr