Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 09 AUG 19:05
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Stearinljus
nr. 631400

Stearinljus, ca 600 st, olika färger.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 5 2022-08-04 11:50:48 650 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:27:30 600 kr
Budgivare 5 2022-08-04 11:50:48 550 kr
Budgivare 7 2022-08-04 17:45:03 500 kr
Budgivare 5 2022-08-04 11:50:48 450 kr
Budgivare 7 2022-08-04 17:44:30 400 kr
Budgivare 5 2022-08-03 13:36:49 300 kr
Budgivare 6 2022-08-03 16:17:48 300 kr
Budgivare 5 2022-08-03 13:36:49 250 kr
Budgivare 6 2022-08-03 16:17:42 200 kr
Budgivare 5 2022-08-03 10:22:48 175 kr
Budgivare 4 2022-08-03 07:09:34 150 kr
Budgivare 5 2022-08-03 10:22:46 150 kr
Budgivare 4 2022-08-03 07:09:30 125 kr
Budgivare 3 2022-08-02 23:09:08 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 20:18:43 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:52:33 50 kr