Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 09 AUG 19:20
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Tombola
nr. 631408

Tombola.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 4 2022-08-09 18:31:33 400 kr
Budgivare 5 2022-08-09 18:53:40 350 kr
Budgivare 4 2022-08-09 18:31:33 300 kr
Budgivare 5 2022-08-09 18:53:21 250 kr
Budgivare 4 2022-08-09 18:31:33 150 kr
Budgivare 3 2022-08-07 15:18:46 125 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:35:22 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 09:47:23 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:35:22 50 kr