Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 09 AUG 19:30
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Ytterfoder
nr. 631410

Ytterfoder, porslin, 25x13, höjd 10 cm, muggar med julmotiv, 8 st, John Tams England.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 1 2022-08-02 22:07:08 75 kr
Budgivare 2 2022-08-06 08:45:10 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 22:07:05 50 kr