Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 09 AUG 20:00
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Vinglas
nr. 631433

Vinglas, kristall, höjd 13,5 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 7 2022-08-09 19:48:12 300 kr
Budgivare 6 2022-08-06 22:35:01 250 kr
Budgivare 5 2022-08-05 15:12:45 200 kr
Budgivare 4 2022-08-04 20:59:44 175 kr
Budgivare 3 2022-08-03 10:22:15 150 kr
Budgivare 2 2022-08-02 22:05:36 125 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:37:55 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 22:05:33 100 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:37:55 50 kr