Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 09 AUG 20:05
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Golvlampa
nr. 631476

Golvlampa, 3 arm. Rydén Nybro. minihöjd 133 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 4 2022-08-07 14:48:13 150 kr
Budgivare 3 2022-08-02 22:05:12 125 kr
Budgivare 1 2022-08-05 08:36:57 125 kr
Budgivare 3 2022-08-02 22:05:10 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:15:29 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:06:20 50 kr