Auktionen avslutad:
850 kr
Avslutas: 06 AUG 19:00
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Damcykel Crescent
nr. 631512

Damcykel Crescent city 28 tum 3 växlar 1 nyckel

Anmärkningar: behöver översyn

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 4 2022-08-06 18:40:18 850 kr
Budgivare 10 2022-08-06 17:59:40 800 kr
Budgivare 4 2022-08-04 19:47:14 750 kr
Budgivare 9 2022-08-04 15:56:02 700 kr
Budgivare 7 2022-08-04 13:45:14 650 kr
Budgivare 9 2022-08-04 02:08:11 600 kr
Budgivare 4 2022-08-04 00:15:59 550 kr
Budgivare 8 2022-08-03 21:46:19 500 kr
Budgivare 7 2022-08-01 18:56:06 450 kr
Budgivare 6 2022-08-01 17:26:34 400 kr
Budgivare 5 2022-08-01 09:55:49 350 kr
Budgivare 2 2022-07-31 20:44:55 300 kr
Budgivare 4 2022-08-01 07:13:33 300 kr
Budgivare 2 2022-07-31 20:44:55 250 kr
Budgivare 3 2022-07-31 19:27:35 200 kr
Budgivare 3 2022-07-31 19:27:35 150 kr
Budgivare 2 2022-07-31 20:44:42 125 kr
Budgivare 3 2022-07-31 19:27:35 100 kr
Budgivare 2 2022-07-31 14:59:17 75 kr
Budgivare 1 2022-07-30 19:17:35 50 kr