Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 09 AUG 20:40
Utropspris:  700 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Kompressor
nr. 631516

Kompressor, Selekta 2,5 HP

Anmärkningar: Fungerar vid enklare test.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 6 2022-08-09 16:44:43 750 kr
Budgivare 2 2022-08-08 20:31:34 700 kr
Budgivare 6 2022-08-09 16:44:34 700 kr
Budgivare 2 2022-08-08 20:31:34 650 kr
Budgivare 1 2022-08-08 12:05:34 600 kr
Budgivare 1 2022-08-08 12:05:34 550 kr
Budgivare 2 2022-08-02 23:48:23 500 kr
Budgivare 5 2022-08-04 20:45:25 500 kr
Budgivare 2 2022-08-02 23:48:23 450 kr
Budgivare 4 2022-08-03 22:50:59 400 kr
Budgivare 2 2022-08-02 23:48:23 350 kr
Budgivare 3 2022-08-03 19:59:36 300 kr
Budgivare 2 2022-08-02 23:48:23 250 kr
Budgivare 1 2022-08-02 23:17:08 200 kr
Budgivare 1 2022-08-02 23:17:08 50 kr