Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 06 AUG 19:04
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Högtryckstvätt Nilfisk C110
nr. 631518

Högtryckstvätt Nilfisk C110.4

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 6 2022-08-06 17:26:22 450 kr
Budgivare 4 2022-08-06 00:18:31 400 kr
Budgivare 5 2022-08-05 19:14:11 350 kr
Budgivare 4 2022-08-03 07:44:08 300 kr
Budgivare 5 2022-08-05 19:13:55 250 kr
Budgivare 4 2022-08-03 07:43:51 175 kr
Budgivare 3 2022-08-02 00:13:23 150 kr
Budgivare 1 2022-07-31 11:17:14 125 kr
Budgivare 3 2022-08-02 00:13:20 125 kr
Budgivare 1 2022-07-31 11:17:04 100 kr
Budgivare 2 2022-07-31 01:50:21 75 kr
Budgivare 1 2022-07-30 19:16:38 50 kr