Auktionen avslutad:
700 kr
Avslutas: 06 AUG 19:05
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Pelarborrmaskin Parkside PTBM
nr. 631519

Pelarborrmaskin Parkside PTBM 500 E5

Anmärkningar: obegagnad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 9 2022-08-06 18:54:53 700 kr
Budgivare 8 2022-07-31 23:36:55 650 kr
Budgivare 7 2022-07-31 21:54:54 600 kr
Budgivare 8 2022-07-31 23:36:51 550 kr
Budgivare 7 2022-07-31 21:54:54 500 kr
Budgivare 8 2022-07-31 23:36:47 450 kr
Budgivare 7 2022-07-31 21:54:54 400 kr
Budgivare 6 2022-07-31 13:34:30 350 kr
Budgivare 5 2022-07-31 11:47:26 300 kr
Budgivare 4 2022-07-31 07:49:06 250 kr
Budgivare 2 2022-07-30 22:14:40 200 kr
Budgivare 3 2022-07-31 07:12:32 200 kr
Budgivare 2 2022-07-30 22:14:40 175 kr
Budgivare 1 2022-07-30 20:14:26 150 kr
Budgivare 2 2022-07-30 22:14:32 150 kr
Budgivare 1 2022-07-30 20:14:26 50 kr