Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 06 AUG 19:06
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bok Suecia
nr. 631529

Bok Suecia antiqua et hodierna av Erik Dahlberg 1978 510/999

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-08-05 18:01:12 200 kr
Budgivare 5 2022-08-05 22:23:06 200 kr
Budgivare 4 2022-08-05 18:01:12 175 kr
Budgivare 5 2022-08-05 22:23:03 150 kr
Budgivare 4 2022-08-05 18:01:12 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 14:19:12 100 kr
Budgivare 2 2022-08-01 01:45:42 75 kr
Budgivare 1 2022-07-30 21:11:21 50 kr