Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 06 AUG 19:07
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Pärlcollier
nr. 631532

Pärlcollier m. silverlås, L = 40

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 2 2022-08-04 10:17:30 350 kr
Budgivare 1 2022-08-05 16:45:43 300 kr
Budgivare 2 2022-08-04 10:17:30 250 kr
Budgivare 1 2022-08-05 16:45:40 200 kr
Budgivare 2 2022-08-04 10:17:30 175 kr
Budgivare 1 2022-08-05 16:45:36 150 kr
Budgivare 2 2022-08-04 10:17:30 125 kr
Budgivare 1 2022-08-04 10:15:27 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 02:06:30 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 15:35:48 50 kr