Auktionen avslutad:
17 500 kr
Avslutas: 06 AUG 19:08
Utropspris:  15 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  600 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Moped Rex
nr. 631538

Moped Rex comet racer 1973 3 växlar

Anmärkningar: provkörd kortare sträcka rost på fälgar hastighetsmätare ur funktion

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 4 2022-07-31 17:40:34 17 500 kr
Budgivare 3 2022-07-31 18:42:20 17 000 kr
Budgivare 4 2022-07-31 17:40:34 16 500 kr
Budgivare 3 2022-07-31 17:37:37 16 000 kr
Budgivare 4 2022-07-31 15:35:06 15 500 kr
Budgivare 3 2022-07-31 17:37:28 15 500 kr
Budgivare 4 2022-07-31 15:35:06 14 000 kr
Budgivare 3 2022-07-31 17:37:15 13 500 kr
Budgivare 4 2022-07-31 01:51:12 13 000 kr
Budgivare 5 2022-07-31 05:49:24 12 500 kr
Budgivare 4 2022-07-31 01:51:12 12 000 kr
Budgivare 3 2022-07-30 21:56:27 10 000 kr
Budgivare 3 2022-07-30 21:56:00 8 400 kr
Budgivare 2 2022-07-30 20:41:52 8 200 kr
Budgivare 1 2022-07-30 19:14:57 5 000 kr
Budgivare 1 2022-07-30 19:13:57 4 000 kr
Bevakningspriset på 12 000 kr är uppnått.