Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 06 AUG 19:09
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kaffeservis
nr. 631539

Kaffeservis 10 personer Tuscan England

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 5 2022-08-06 18:35:25 350 kr
Budgivare 4 2022-08-02 20:01:45 300 kr
Budgivare 2 2022-08-03 18:47:12 300 kr
Budgivare 4 2022-08-02 20:01:45 175 kr
Budgivare 2 2022-08-03 18:46:47 150 kr
Budgivare 4 2022-08-02 20:01:45 125 kr
Budgivare 3 2022-08-01 20:42:48 100 kr
Budgivare 2 2022-07-31 16:12:03 75 kr
Budgivare 1 2022-07-30 23:27:45 50 kr